Teddy Rose Bear Işıklı Ayıcık Şeffaf Kutulu
Ürün Fiyatı: 399.00 TL 349.00 TL
Ürün Kodu : KOD187
Ürün Açıklaması :
Gül ayımızla tanış El yapımı fazla 101 gül kullanarak ve dokunmak çok hoş. Elinizde tutmak isteyeceğiniz bir hediye-tekrar ve tekrar, asla unutulmayacak hassasiyet. Güllerden yapılmış bir ayı nedir? 1) ayımız tüm dünyada iyi bilinen "oyuncak ayı" oyuncak karakteri kavramına dayanarak oluşturulur 2) her ayı elle fazla 101 gül kullanılarak monte edilir 3) 3D köpük güllerden yapılmış, dokunuşa çok hoş 4)Premium kalite Ebedi gül çiçek bebek, güzellik tanrı'nın şekillendirilmesi, çiçekler ile yerleştirildiğinde yatak odasına romantik bir atmosfer getirmek. Bu, sevgilin ya da karın için mükemmel bir hediye, sana onun için gerçek uzun vadeli sevgiyi gösteriyor. Sevgililer günü, doğum günü, düğün, yıldönümü veya herhangi bir unutulmaz fırsat için de kullanılabilir. Özellikler: Malzeme: PE köpük çiçek Yükseklik: 30cm/ " Zanaat: el yapımıBu ürüne bakanlar aşağıdaki ürünleri de inceledi.


Afşin Çiçek Evi ile ; Afşin Devlet Hastanesi,  Kızılay Düğün Salonu, Saklı Bahçe Kır Düğün Salonu, Hayal Düğün Salonu, Kıl Çadırı Düğün Salonu, Efsus Turan Mahallesi, Afşinbey Mahallesi, Beyceğiz Mahallesi, Atatürk Caddesi , Elçibey Caddesi , Karşıyaka Mahallesi ,Kale Mahallesi,Yeşilyurt Mahallesi, Çobanbeyli,Tanır,Altunelma,Arıtaş,Sevin,Çoğulhan,Hüyüklü,Kitis,köylerine çevresinde bulunan tüm yerleşim alanlarına ve iş yerlerine uygun fiyatlı çiçek gönderebilirsiniz. Afşin'e Çiçek Göndermek İstiyorum fikrine sahipseniz, doğru yerdesiniz. 

Özel Günlerde; doğum günleri, evlilik yıldönümü, sevgililer günü, anneler günü ve çok daha fazlası için seçkin tasarımlara sahip çiçekleri temin edebilirsiniz. Çiçeklerin sahip olduğu sevgi diliyle his ve düşüncelerinizi karşınızdaki insana mükemmel biçimde ifade edebilirsiniz.
Çiçekçi Sitesi
Visa Mastercard Amex

afşin çiçekçi afşin çiçek siparişi afşin çiçek afşin çiçek gönderme afşindeki çiçekçi çiçek siparişi afşin çiçek gönder afşin online çiçekçi afşin pastane afsin afşin çiçek siparişi acil çiçekçi çiçekçi