özel alan
Teslimat Şartları
 • TESLİMAT ŞARTLARI :
 1. Teslimatlarımız 08:00 - 22:00 saatleri arasında yapılmaktadır.
 2. Sevgililer Günü, Anneler Günü, Öğretmenler Günü gibi özel günlerde belirli saatte teslime göre sipariş alınamamakta, bütün siparişler gün içinde teslim olarak değerlendirilmektedir.
 3. Ürünün sipariş verildiği gün ulaştırılabilmesi için son sipariş saati 19:00'dır. Saat 20:00'den sonra verilen siparişler ertesi gün teslim edilir.
 4. Şehir merkezi dışındaki ürün teslimleri için ek ücret talep edilebilir. Bu konuda müşteriye satın alırken sitede nakliye ücreti altında sipariş özetinde bilgilendirilmektedir.
 5. Saatli siparişler için ( Düğün, Nişan vs .) aynı gün teslimlerde en az 24 saat önceden sipariş verilmelidir.
 6. Siparişi verilen ürünlerin birebir aynısının gönderileceğini garanti ediyoruz. Fakat mevsimsel koşullardan dolayı o ürün bulunamıyorsa en yakın ürünün teslim edileceğinden emin olabilirsiniz.
 7. Ürün teslimatlarımızda alıcı adresinde bulunamıyorsa ürün kapı komşusu, kapıcı, varsa görevlilere teslim edilmekte ve müşteriye bilgi verilmektedir.
 8. Siparişin, alıcı tarafından kabul edilmemesi durumunda sorumluluk müşteriye aittir. Para iadesi yapılmaz, talep edilemez.
 • SİPARİŞ İPTALİ :
 1. Vermiş olduğunuz sipariş teslimat saatine 1 Saat kalaya kadar iptal edebilir.
 2. Siparişiniz hazırlanmamış veya yola çıkmamışsa iptal edilebilir.
 3. Teslim dilen Çiçek Canlı bir ürün olduğundan iadesi mümkün değildir.
 4. Sadece teslimatın iş yerimizden kaynaklanan bir nedenden dolayı zamanında yerine ulaşmaması durumunda Sipariş İptal Edilmesi mümkündür.
 5. Yapmış olduğunuz ödemenizi Kredi Kartı ile yaptıysanız Kredi Kartınıza veyada Havale / EFT ile yaptıysanız Hesabınıza Ödemesi İADE edilir.

ANLAYIŞINIZDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDER, İYİ GÜNLER DİLERİZ

Afşin Çiçek Evi


"Afşin Çiçek Evi - Disko Çiçekçilik Çiçek siparişlerinizi dilediğiniz saatte, istediğiniz adrese teslim ediyoruz. Siparişlerinizi hazırlayıp, ürün Fotoğraflarını Whatsapp ile size gönderiyoruz ve siz onayladıktan sonra teslim ediyoruz. İletişim +90 (541) 598 09 45"

Afşin Çiçek Evi ile ; Afşin Devlet Hastanesi,  Kızılay Düğün Salonu, Saklı Bahçe Kır Düğün Salonu, Hayal Düğün Salonu, Kıl Çadırı Düğün Salonu, Pamira Düğün Salonu , Efsus Turan Mahallesi, Afşinbey Mahallesi, Beyceğiz Mahallesi, Atatürk Caddesi , Elçibey Caddesi , Karşıyaka Mahallesi ,Kale Mahallesi,Yeşilyurt Mahallesi, Çobanbeyli,Tanır,Altunelma,Arıtaş,Sevin,Çoğulhan,Hüyüklü,Kitis,köylerine çevresinde bulunan tüm yerleşim alanlarına ve iş yerlerine uygun fiyatlı çiçek gönderebilirsiniz. 

 
Çiçekçi Sitesi
Visa Mastercard Amex

afşin çiçekçi afşin çiçek siparişi afşin çiçek afşin çiçek gönderme afşindeki çiçekçi çiçek siparişi afşin çiçek gönder afşin online çiçekçi afşin pastane afsin afşin çiçek siparişi acil çiçekçi çiçekçi